آموزش بستن شال و روسری به همواره ویدئو

بسیاری از خانم ها با وجود داشتن شال و روسری های متعدد فقط یک مدل بستن شال و روسری را بلد هستند و در مهمانی های مختلف با همان مدل روسری شان را می پوشند. در صورتی که مدل های مختلف بستن شال و روسری در استایل خانم های ایرانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باعث زیبا و جذاب تر شدن ظاهر شما می شود. همه خانم ها باید چند مدل بستن شال و روسری را بدانند تا در موقعیت ها و مکان های مختلف از آن استفاده کنند. بالیاگالری همراه باشید.

 

مدل بستن شال و روسری می‌تواند به سادگی روی استایل و تیپ شما تأثیر بگذارد. درواقع یک روش ساده برای خوش تیپ‌تر به نظر رسیدن شما این است که روسری یا شالتان را زیباتر و به روشی متفاوت روی سر بگذارید.

درواقع آشنایی با آموزش بستن شال و روسری مجلسی به شما کمک می‌کند تا در هر مهمانی و با هر لباسی روسری و شال خود را به زیباترین حالت ممکن بپوشید. برای حجاب بیشتر زیر شال و روسری می‌توانید از هدبند یا انواع کلاه‌های نازک پوشاننده مو استفاده کنید. در ادامه می‌توانید با آموزش بستن چندین مدل روسری و شال آشنا شوید.

 

 

 

بستن روسری به سمت پشت گردن

 

اگر روسری‌تان را با یک مانتوی چین‌دار یا مدل دار استفاده می‌کنید، بهتر است آن را طوری به سر کنید که قسمت جلوی روسری فضای کمتری را اشغال کند و موجب پوشاندن مدل مانتوی شما نشود. برای این کار می‌توانید به سادگی و مثل همیشه روسری را روی سر قرار دهید.

سپس به جای این که روسری‌تان را در جلو و زیر چانه گره بزنید، آن را پشت سر گره بزنید. این روش بستن روسری به خصوص برای امسال که مانتوها مدل دار و طرح دار هستند، بسیار مناسب است

 

 

 

 

 

بستن شال به صورت توربان

بستن شال به صورت توربان یکی از جذابترین مدلهای این روزها است که چند سالی هست بسیار ترند شده و خانمها بیشتر در مسافرتها و میهمانی ها از این سبک استفاده میکنند 

این سبک برای عکاسی در طبیعت هم بسیار مورد استفاده قرار گرفته و باعث جذابیت بیشتر میشود .

 

 

 

 

اگر از این نوع مطالب خوشتان امد لطفا تو نظرات بهمون بگید تا بیشتر به این موضوع بپردازیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه